СУЧАСНИЙ МЕНЕДЖЕР В ОСВІТІ

Сучасний керівник – це менеджер, здатний виявляти гнучкість до інновацій, професіоналізм та виконувати свої функціональні обов’язки якісно, оскільки від його діяльності залежить імідж закладу, внутрішній психологічний мікроклімат у колективі, а отже, і творчість учнів та педагогів.
Сучасний керівник завжди повинен сприймати нові ідеї, навчатися , щоб реалізувати нові підходи до управління закладом освіти.
Освітяни Тростянеччини познайомилися з сучасними менеджерами освіти, відвідавши заклади дошкільної та загальної середньої освіти м. Вільнюс.
Управління, засноване на довірі, у вчителів більше свободи, бачення кожного учня як особистості, індивідуальний підхід до нього – такі складові демократичних цінностей литовських шкіл!
Усі ці школи мають відмінності у підходах до навчання, але в основі їхньої роботи лежать принципи – демократія, незалежність, практичність та розвиток потенціалу своїх учнів!
Дякуємо литовським друзям-колегам за отримані нові знання, цей досвід буде корисним для роботи з учнями та педагогами Тростянеччини.