Тренінг для координаторів та євроклубівців Сумщини “Gathering event”

2-4 березня 2019 року на базі позашкільного закладу санаторного типу “Ровесник” відбувся тренінг для координаторів та євроклубівців Сумщини “Gathering event”.

Перший день почався з захоплюючої гри по місту “Суми Actionbound”, яка допомогла учасникам заходу познайомитися один з одним та більше дізнатися про місто Суми.

Упродовж цих трьох днів учні 9-А класу ЗЗСО №5 Ніконова Інна, Фомін Владислав та вчитель англійської мови Болецька Крістіна Стефанівна мали можливість представити свій євроклуб “Eurokids”, поділитися досвідом та цікавими ідеями з іншими євроклубівцями, прийняти участь в обговоренні таких актуальних питань сьогодення: “Волонтерство як стиль життя”, “Образ ідеального волонтера”, а також, розробляючи та презентуючи власні симуляційні ігри, мали змогу відчути себе волонтерами і намагалися вирішити нагальні потреби нашої громади.

Учні повернулися щасливі та задоволені, сповнені нових вражень та емоцій. Даний досвід буде безцінним в подальшому під час дії літніх мовних таборів, де симуляційні ігри стануть в нагоді.

[supsystic-slider id=1]