ТРОСТЯНЕЦЬКА МАЛЕЧА ОТРИМАЛА ЧУДОВИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК – ВІДНОВЛЕНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК «БІЛОЧКА»!

Приємним подарунком тростянецьким діткам та їхнім батькам стало урочисте відкриття першої групи в дитячому садочку «Білочка», який був зруйнований ворожими снарядами та пограбований російськими солдатами у березні 2022 року.
👉Дошкільний освітній заклад «Білочка», найбільше постраждав під час окупації. Його відновлення під час війни потребує величезних зусиль влади та благодійників!Але ж цей дитсадок потрібен, бо охоплює дітей з центру міста, вулиці Б. Хмельницького та інших вулиць, розташованих поблизу. Великою перевагою є й те, що садочок знаходиться в оточенні соснового лісу, має вдале планування приміщення.
❗️Зараз перший поверх дитсадка якісно відновлений і має всі зручності для малюків: гарний ремонт у груповій кімнаті та залі, санвузол, новеньку кухню з сучасними побутовими приладами! У садочку тепло, він має просторе й належним чином облаштоване укриття.
💬«Зроблено перший крок у справі відновлення дитячого садочка «Білочка»!Завершено ремонт першого поверху, поки що відкрито одну групу для 20 дітей. Ремонтні роботи продовжуються, виконуються вони за принципом: зробити краще, ніж було. У 2024 році відкриємо ще дві групи й дитсадок зможе відвідувати не менше 60 дітей», – прокоментував подію Юрій Бова, міський голова.
Під час ворожої окупації у дитячий садок «Білочка» влучив ворожий снаряд, повністю зруйнувавши дах будівлі. Пограбоване орками внутрішнє приміщення мокнуло від дощів, поступово руйнувалося. Тому найперше завдання полягало в капітальному ремонті даху.
💬«Ці роботі були виконані завдяки допомозі фабрики ПрАТ «Монделіс Україна» та її партнеру – благодійному фонду «Благомай». Чеська компанія «SIKA Україна» надала нам покрівельний матеріал. Величезна вдячність нашим партнерам за співпрацю, за турботу про маленьких тростянчан!», – говорив міський голова.
Звертаючись до батьків на урочистому відкритті садочка, міський голова Юрій Бова окремо відзначив наших небайдужість і співпереживання наших польських друзів і партнерів з міста –побратима Кожухов, які на благодійному заході в одному з своїх дитсадків організували благодійний аукціон по збору коштів на відновлення дитсадка у Тростянці.
🤝Вдячні слова він говорив на адресу наших давніх друзів і благодійників з Німеччини пані Сібілли Страк-Циммерман та її чоловіка Ханса, які не стояли осторонь цієї доброї справи, надали підтримку в придбанні меблів. Допомогли у відновлення дитсадка благодійні фонди «Доброта», «Крок за кроком».
Спільними зусиллями робиться добро справа на благо українських діток!
📌Не можливо не згадати й про те, що колектив дитячого садочка «Білочка» непокладаючи рук щоденно допомагав будівельникам. Виконуючи внутрішні опоряджувальні роботи, наводячи лад у приміщенні. Міський голова Юрій Бова подякував будівельникам, колективу дитячого садочка на чолі з директоркою Любов’ю Задесенець за активну роботу по відновленню садочка.
🎄У день відкриття в «Білочці» пройшов новорічний ранок, діти кружляли біля ялинки, співали пісень, отримували новорічні подарунки. Раділи діти, раділи батьки! Надзвичайно важливо, що під час війни, коли так багато горя, відбуваються такі світлі події заради наших дітей!