ТРОСТЯНЕЦЬКІ ДІТИ ПОДІЛИЛИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ПОДОРОЖІ ДО ФРАНЦІЇ З ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ

29.02.2024 року у приміщенні Тростянецької міської ради відбулася зустріч голови громади Юрія БОВИ з учнями закладів загальної середньої освіти, які нещодавно повернулися із захоплюючої подорожі у Францію. Гарна атмосфера зібрання налаштувала всіх присутніх на тепле спілкування, підбиття підсумків незабутньої поїздки. Юрій БОВА цікавився у школярів подробицями подорожі та перебуванням у всесвітньовідомому місті, а діти по-дружньому ділилися враженнями про перебування у Версалі, Луврі, на стадіоні «Стад де Франс», на березі океану, про краєвиди з Ейфелевої вежі.
Під час подорожі дітей захопила не лише вражаюча програма з екскурсіями по історичних і культурних місцях великої французької столиці, зустрічі з першими особами інших європейських міст, а й просте спілкування з закордонними ровесниками. Гра у футбол та волейбол, участь у різних майстер-класах та змаганнях, скелелазіння, підготовка та показ маленького концерту, знайомство з новими друзями стали приємними і незабутніми.
Голова громади і юні жителі обмінювалися думками, що можна ще кращого зробити у Тростянецькій громаді.
На завершення зустрічі діти і педагоги подякували за можливість подорожувати та відволіктися від реалій війни.