ТРОСТЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НІМЕЦЬКО-ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУ В АЛЬХОРНІ

Тростянецька міська рада продовжує активну співпрацю з міжнародними партнерами.
В рамках німецько-польсько-українського молодіжного обміну з 10 січня 2024 року по 19 січня 2024 року школярі з нашої громади перебуватимуть у Німеччині, місто Альхорн. Це навчальний математичний обмін, який передбачає не просто культурний обмін, а й обмін знаннями.
До участі в проєкті були відібрані 10 учнів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ✓3 Тростянецької міської ради та Тростянецької філії І-ІІ ступенів ✓4 закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ✓3 Тростянецької міської ради, які захоплюються математикою.
Усі витрати вартості поїздки: перевезення, проживання, харчування бере на себе німецька сторона.
Щира подяка організаторам такого незабутнього відпочинку для талановитих дітей нашої громади. Натхнення вам і здійснення всіх творчих планів! Дякуємо, що допомагаєте зберегти дитинство та наповнити його кращими спогадами!