ТРОСТЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ПОВЕРНУЛИСЯ З НЕЗАБУТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ

Ось і завершилася подорож тростянецьких школярів до Франції. Сьогодні вони повернулися додому із безмежною кількістю позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Нагадаємо, що завдяки активній співпраці Тростянецької міської ради з міжнародними партнерами, з 22 січня по 17 лютого 2024 року, 40 дітей – учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради в супроводі 6 педагогів мали змогу відпочити та ближче познайомитися з містом-побратимом Женнвільє (Франція).
Всі дні у Франції були досить насиченими. Діти із задоволенням грали в різні ігри, спілкувалися з новими французькими друзями, брали активну участь у різноманітних заходах, долучалися до цікавих та пізнавальних екскурсій.
Повертаючись з Франції учні завітали до наших партнерів в Німеччині в місто Монтабаур! Дітям провели цікаву екскурсію містом, що справила гарні враження на всю делегацію. Всі отримали подарунки від мерії.
Висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до організації даної подорожі. Дякуємо за щасливі посмішки наших дітей!