![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434142706_418815087322936_4039843949369042361_n-300x169.jpg)
Ось і завершилася подорож тростянецьких школярів до Німеччини.
Нагадаємо, у рамках німецько-польсько-українського молодіжного обміну з 17 по 24 березня, 12 тростянецьких школярів, віком 14-17 років, які мають гарні знання з історії та правознавства, перебували в Альхорні (Німеччина).
Діти долучалися до різноманітних навчальних заходів щодо демократичного та суспільно-політичного розвитку європейських держав.
Окрім навчання, школярі відвідали цікаві екскурсії до старовинного міста Ольденбург.
Не менш змістовною і цікавою стала програма перебування групи у Французькій Республіці. Зупинившись у Страсбурзі, учасники поїздки здійснили візит до Європарламенту.
Щиро дякуємо всім організаторам подорожі за прекрасний відпочинок та незабутні емоції, за насичену та цікаву програму. Бажаємо вам процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя!