![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1-225x300.jpg)
Завдяки співпраці Тростянецької міської ради з польським благодійним фондом «Єнкора» за фінансової підтримки БФ “Освіта для демократії” в рамках гранту “Я підтримую Україну” було реалізовано проєкт «Організація зон шкільної та дошкільної освіти в притулках у школах та дитячих садках у Тростянці». Для приміщень укриттів в закладах освіти громади придбані стартові комплекти інтернет зв’язку Starlink, парти і стільці, WIFI роутери та рації.