ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці дітей до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
З метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, в закладах освіти Тростянецької міської ради з 24.05.2023 по 30.05.2023 року пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
У рамках проведення Тижня безпеки у закладах освіти Тростянецької громади проведена змістовна робота, що охоплює усі освітні лінії розвитку дітей та спрямовується на виявлення знань про безпеку життєдіяльності, на формування свідомого розуміння цінностей власного здоров’я, відчуття особистої та колективної безпеки, навчання способів власної поведінки в довкіллі, під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, навчання правилам пожежної безпеки й діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.