УЧАСТЬ В КУБКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД УЧНІВ «COOL GAMES»

Учні Тростянецької громади долучилися до участі в змаганнях «Кубок Сумської області серед учнів «Cool Games», які проходили 24 та 25 травня в м. Суми.
Понад 230 школярів із 27 закладів загальної середньої освіти Сумської області та міста Суми змагалися за головний трофей змагань – кубок «Cool Games».
Програма заходу передбачала проходження цікавих естафет, де команди-учасниці проявили свої найкращі якості та мали змогу насолодитися атмосферою змагань.
За підсумками першого дня змагань, команда учнів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради, яка представляла нашу громаду, посіли ІІ місце та вийшли у півфінал турніру 25 травня.
Щиро вітаємо учасників та переможців заходу! Бажаємо вам подальших успіхів, витримки та багато перемог!