В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ ІІІ ЕТАП (РАЙОННИЙ) СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Сьогодні, 01 травня 2024 року на базі Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради відбулися змагання з баскетболу серед юнаків. До участі у заході долучилися 4 команди з Тростянецької, Комишанської, Кириківської та Чернеччинської територіальних громад. Нашу громаду на змаганнях представила команда учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР.
Юні спортсмени продемонстрували свої спортивні та розумові тактики, командний, бойовий дух та міцну велику згуртованість. Серед команд, які брали участь у спортивних боях, велася запекла боротьба за перемогу.
Згідно протоколу змагання розподілились місця серед громад:
І місце – Тростянецька МТГ (команда учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР);
ІІ місце – Чернеччинська ТГ (команда учнів Чернеччинського ліцею);
ІІІ місце – Кириківська ТГ (команда учнів Заводського ліцею).
Вітаємо переможців та їх тренерів. Бажаємо яскравих емоцій, сил, завзятості, наснаги та спортивних досягнень!