![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-5-300x225.jpg)
Керівники закладів освіти Тростянецької громади взяли участь у VI форумі директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області, присвячений обговоренню перспектив розвитку освітньої галузі Сумщини та питань діяльності освітніх закладів в умовах реформування загальної середньої освіти.
Тема цьогорічного форуму: “Освіта. Рік незламності.Крокуємо до перемоги”.
У рамках форуму відбулася виставка-презентація «Інновації в освіті».
Під час проведення заходу керівники закладів освіти:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Щиро вдячні за актуальний, змістовний, корисний, надзвичайно цікавий захід.