ВІДКРИТІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

05.03.2024 р. в м. Суми проходили відкриті обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву.
Всього понад 200 учасників представляли 14 спортивних шкіл Сумщини та Чернігівщини.
Атлети змагались у бігові на 50 метрів та 50 метрів з бар’єрами, 200, 400 та 800 метрів, спортивній ходьбі, естафетному бігу, штовханні ядра та стрибках у довжину. Усього протягом змагального дня юні легкоатлети розіграли 31 комплект медалей.
Тростянецьку громаду на змаганнях представили 15 спортсменів – вихованців КЗ ТМР “Тростянецька ДЮСШ”.
За результатами змагань Козіка Сергій зайняв 3 місце.
До змагань дітей підготували тренери-викладачі: Тетяна Гребіник, Володимир Гордієнко та Олександр Панов.
Вітаємо всіх учасників змагань та їхніх тренерів! Бажаємо успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я та яскравих перемог на життєвому шляху!