ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

З 05 травня по 07 травня в м. Суми відбувся відкритий чемпіонат області з боксу. В ньому взяли участь близько 180 спортсменів. Змагалися господарі, а також боксери з інших міст області (Шостки, Глухова Путивля, Бурині, Лебедина, Білопілля, Тростянця, Ромен, Охтирки), Харкова, Бахмача, Миргорода, Києва.
Команда КЗ Тростянецької міської ради “Тростянецька ДЮСШ” була представлена 10 спортсменами. За підсумками змагань маємо такі результати:
1 місце: Мірошниченко Анастасія.
2 місце: Мельник Лілія, Мірзоєва Надя, Гончарук Артем, Тисленко Артур, Захарченко Олександр, Немченко Микола.
3 місце: Ложечник Денис, Соколов Іван.
До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі: Гребіник Олександр та Гребіник Сергій.
Будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому!
Бажаємо вам переможного духу боротьби, видатної спортивної кар’єри, успіхів та здобутків!