![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-2-300x184.jpg)
Продовжується робота з відновлення закладів освіти нашої громади, які постраждали під час окупації.
За підтримки благодійного чеського фонду “Людина в біді” в закладах загальної середньої освіти Тростянецької міської ради проведено капітальний ремонт даху, відремонтовано систему опалення та замінено вікна, двері.
Завдяки благодійному італійському фонду “АVSІ” в закладах відремонтовано кабінети біології, української мови та математики.
Щиро дякуємо за надану допомогу. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.