![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/355f30be-f97d-4187-afa8-2192e237eb58-300x213.jpg)
Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Це свято поєднує українців з усього світу, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість та невід’ємна частина культури!
Вишиванка – це не лише символ національної гордості, а й прапор єднання в часи випробувань. У нашій країні, де йде війна, вишиванка стала не лише частиною нашого одягу, вона стала своєрідним талісманом, що наповнює нас силами й надією на мир. Нехай цей день принесе нам ще більше об’єднання та вірності національним традиціям, нехай кожен, хто носить вишиванку, відчуває силу спільності та підтримку рідного народу!