ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-ОГЛЯДУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ ЗДО “СВІТ ДОШКІЛЛЯ” У 2024 РОЦІ

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 29.01.2024 № 32-ОД «Про проведення обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2024 році» з 10 по 20 травня 2024 року проведено ІІ (обласний) етап фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля».
Конкурс проведено з метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу; активізації професійного зростання, самоосвітньої та творчої діяльності педагогічних кадрів області, формування інноваційної культури педагога та ефективного розв’язання поставлених науково-методичних завдань для досягнення якості нової сучасної дошкільної освіти.
За підсумками обласного етапу фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2024 році: Соляник Ольга Володимирівна – інструктор із фізичної культури комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Калинка» Тростянецької міської ради у номінації «Сучасні якісні практики реалізації змісту освітнього напряму «Гра дитини» (інваріативний складник) Базового компоненту дошкільної освіти», яка представила методичну розробку «Рух – це здоров’я!», посіла ІІІ місце.
Щиро вітаємо Ольгу Володимирівну з перемогою! Зичимо Вам успішного втілення всіх творчих задумів та натхнення, невичерпної життєвої наснаги, нових перемог!