![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415308091_371155715422207_5469527109653246850_n-300x231.jpg)
Шановні жителі та гості громади!
Відходить у минуле 2023 рік, черговий важкий рік для нашої держави, сповнений болю, втрат, але одночасно – повний мужності, стійкості та віри в Перемогу.
Від щирого серця вітаємо вас з прийдешнім Новим роком! Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Неодмінно дякуємо всім, хто боронить наше небо та наші кордони, адже завдяки їм ми можемо зустрічати Новий рік у вільній та Незалежній Україні!
Нехай цей рік принесе на нашу українську землю Мир, а в кожну оселю – радість. Нехай усі, хто нині не вдома, повернуться у рідні домівки й обіймуть своїх рідних. І нехай наше спільне бажання про Перемогу обов’язково здійсниться!
Щасливого Нового року, мирних та радісних свят!
![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415308091_371155715422207_5469527109653246850_n.jpg)