ЯК ПРОХОДЯТЬ ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Всі школярі з нетерпінням чекають чергових канікул. З 27.03.2023 в закладах загальної середньої освіти Тростянецької громади настали весняні канікули, які триватимуть до 02.04.2023.
Цікаво та змістовно проходять канікули в наших учнів. Діти із задоволенням долучаються до різних розважальних заходів:
– прогулянки на свіжому повітрі, які надали можливість школярам відчути єднання з природою та насолодитися свіжим повітрям.
– Марафон екологічних активностей.
– Казковий калейдоскоп «А казка, діти, справжнє диво…» для учнів початкових класів. Під час заходу малеча зустрілася з персонажами казок, відгадувала загадки, складала пазли та спробувала себе у ролі акторів лялькового театру.
– Майстер клас з виготовлення браслетів-оберегів для наших захисників і захисниць.
– Майстер-клас “Виготовлення свічок із натуральної вощини”, під час якого діти дізналися про користь бджолиних продуктів і навчилися виготовляти свічки.
– Майстер-клас з виготовлення патріотичної книжкової закладки.
– Екскурсія рідним містом, яка відкриває для дітей нові сторінки. Побувавши в музеї шоколаду, школярі дізналися багато цікавого із історії шоколадної фабрики.
– Колективне виготовлення листівки «Збережемо первоцвіти для нащадків», яке виховує не тільки бережливе ставлення до природи, але й допомагає згуртувати колектив.
Бажаємо чудового проведення часу, цікавого і веселого відпочинку, безліч пригод і подорожей, яскравих емоцій.