З ДНЕМ ЗНАНЬ ВАС, ШАНОВНА ОСВІТЯНСЬКА СПІЛЬНОТА ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!

Дорогі школярі, батьки! Шановні освітяни! Щиро вітаю вас із початком навчального року та Днем знань! Починається новий рік, рік – нових можливостей та викликів.
На жаль, це світле і радісне свято проходить в умовах повномасштабної війни. Освітяни стали Героями освітнього фронту! Дякую всім і кожному, хто вчинками і згуртованістю у надскладні часи долучився до освітнього фронту і гідно його тримає.
Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти продовжуватимуть вчитися.
Усім, хто 1 вересня прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю досягти своєї мети в житті. Завжди залишатися гідними людьми, любити свою Батьківщину.
Особливо, хочеться привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє.
Шановні батьки, сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави.
Безпечного всім навчання та мирного неба над головою.
Слава Україні! Героям слава!
З повагою, начальник відділу освіти – Яна Білокур.