![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-8-300x169.jpg)
Сьогодні в усьому світі відзначається День сім’ї. Це свято символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина – цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство – цінності, навколо яких обертається життя.
Найважливіші речі в житті – це любов, довіра та злагода в родині. Хочемо побажати кожній сім’ї міцного здоров’я, взаємопідтримки та любові, щоб ваші душі завжди були наповнені радістю та щастям. Нехай ваш дім завжди буде затишним і повним щирої ласки, а родинні свята – незабутніми спогадами.
Зі святом!
![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-8.jpg)