ЗАКІНЧЕННЯ ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКИХ ДІТЕЙ

В умовах воєнного стану оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми. Попри війну діти мають залишатися дітьми!
Ось і завершилася оздоровча кампанія 2023 в Тростянецькій громаді.
В закладах освіти Тростянецької міської ради були створені всі необхідні безпекові умови, з метою допомогти дітям відволіктися від негативних думок, провести час з користю для фізичного та морального здоров’я.
Літнє оздоровлення школярів тривало з 12 по 29 червня. У громаді працювали 6-ть пришкільних таборів з денним режимом перебуванням й один профільний табір на базі КЗ Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”.
Вихованці таборів були забезпечені якісним дворазовим харчуванням. 60% вартості харчування – батьківська плата, 40% – з бюджету Тростянецької громади.
Щоденно у таборах було організовано дозвілля дітей, фізкультурно-оздоровчу та виховну роботу. Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій було в ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки. Так швидко промайнули 14 днів і вже сьогодні відбулося закриття табірних змін. До зустрічі наступного літа!!!