ЗАВЕРШЕННЯ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Сьогодні, 05 березня 2024 року на базі Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради відбулося завершення ІІ (міського) етапу спортивних змагань “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”, змаганнями з футзалу.
До участі в заході долучилися учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради, закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради, Тростянецької Філії № 4 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради, Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради, Смородинської Філії І-ІІ ступенів Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради.
Під час проведення змагань учасники продемонстрували свої спортивні навички, командний та бойовий дух, велику міцну згуртованість.
Переможці з футзалу:
І місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР;
ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР та Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР.
ІІІ місце – Смородинська Філія І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР.
За підсумками проведення ІІ етапу спортивних змагань “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”, абсолютними переможцями з баскетболу, волейболу та футзалу стали команди ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР, які будуть представляти Тростянецьку МТГ на ІІІ (зональному) етапі Шкільних ліг!
Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо нових звершень та перемог!